O Firmie

 

EUROTERM to firma rodzinna powstała w 1999 roku.
Początkowo działalność prowadzona była na 150 m2 powierzchni handlowo – magazynowej przez 4-osobowy zespół. Dynamiczne działania handlowe, kontrakty z wiodącymi w branży dostawcami zaowocowały rozszerzeniem działalności firmy, pozyskaniem odbiorców z Rosji i Ukrainy.

W 2004 roku rozpoczęto budowę nowej siedziby firmy, która została oddana do użytku w kwietniu 2006 roku. Powierzchnia handlowo-magazynowa nowopowstałej siedziby to 3500 m2. Równocześnie na gruncie handlowym następował dalszy intensywny rozwój firmy.

W 2009 roku firma podjęła decyzję o rozwoju rynku Polskiego, rozpoczęła się budowa struktury organizacyjnej głównie w kanale redystrybucji hurtowej.

W  2011 roku postanowiono rozszerzyć swoją działanie w bezpośredniej obsłudze instalatorów i powstał pierwszy oddział w Krośnie.

Kolejne lata to kolejne oddziały i dziś już liczymy ich 17.

W 2013 roku firma znalazła się w gronie członków jednej z największych grup zakupowych w Polsce ABG

Obecnie EUROTERM to przedsiębiorstwo będące w gronie liderów sprzedaży w branży grzewczej i instalacyjnej na rynku polskim. Oferta produktowa firmy jest stale powiększana o produkty mające najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i najwyższą jakość.

Firma EUROTERM to ludzie. Ich praca, kreatywność, solidność i inspiracje w połączeniu z nowymi dostępnymi rozwiązaniami techniki pomagają zrealizować najśmielsze oczekiwania klientów.